Kitaplar

İnternet Desteğinde Bilimsel Makale ve Tez Yazımı

(5. baskı)

KAVİM YAYINCILIK

Satın Al

Cerrahide Çubukların Hakimiyeti (Laparoskopik Cerrahi)

KAVİM YAYINCILIK

Laparoskopik cerrahi, karın boşluğu içindeki organların ameliyatlarını, karın cildini kesmeden, onun üzerine sadece küçük delikçikler açarak yapılması tekniğidir.

Satın Al

Asistan Hekim Kılavuzu

(3. baskı)

NOBEL TIP KİTABEVİ

Tüm asistan hekimlerin edinmesi gereken bir kitap, asistan hekimin mesleğindeki yol haritası. Tez hazırlama, bilimsel yayın takibi ve yabancı dil eğitimi gibi temel konulardaki tek rehberiniz.

Satın Al

Yanılgılar ve Tanrı

KAVİM YAYINCILIK

Bu kitap, çağımızın en ünlü, tüm zamanların en ürtken ateisti Richard Dawkins’in, en az onun kadar ünlü olan “Tanrı Yanılgısı” kitabına bir yanıttır. Bu kitabı “ne olursa olsun ateizme (Tanrı’nın var olmadığı inancı) karşı tezimi (Tanrı’nın var olsuğu inancı) savunmak zorundayım” düşüncesiyle yazmadım.

Satın Al

Kanserin Gölgesinde

KAVİM YAYINCILIK

Murat’a ne olduysa, Çiğdem’i hasta yatağında, kansere yenik düşmüş haliyle gördüğünde oldu. O sahne, yaşadıkları romantik aşk filminin koptuğu andı. Apar topar kaçmıştı oradan. Ama o, herkesin sandığı gibi, hasta bir kızla hayatı paylaşmaktan kaçmamıştı.

Satın Al

Karşılıksızlık

CİNİUS YAINLARI

Son derece basit, hatta o kadar basit ki, tek kelimeden oluşan bir argümanım var, bizi iyi insan olma idealine götüren: Karşılıksızlık. Artık her şeyi bir karşılık için yapıyoruz. İşler, eğlenceler, arkadaşlıklar, dostluklar hatta ibadetler bile bir karşılık için.

Satın Al